Márkáink
HUGO BOSS
Boss Black
Tökéletes megjelenés, magabiztos fellépés! Legyen szó üzleti tárgyalásról vagy elegáns fogadásról – a Boss Black vagy Selection garantálja a sikert!
Kiváló minőségű anyagok és különleges szabások jellemzik, melyet azoknak a kozmopolita és dinamikus nőknek, illetve férfiaknak ajánlunk, akiknek van stílusa.




Boss Orange
A Boss Orange egy trendkövető, bevállalós stílus. A fiatalok és a színes egyéniségek által leginkább kedvelt irányzatot korábban a magyar származású topmodell, Mihalik Enikő is képviselte már.
A dögös cuccok és lezser kombinációk nemcsak színt visznek, de lázadnak a hétköznapok megkopott, szürke világa ellen! Ez a divat kétségtelenül a szabadságról és fiatalságról árulkodik.



Boss Green
Laza és sportos ugyanakkor klasszikus. A különböző stílusok ötvözése biztosítja a tökéletes megjelenést, így ez az öltözék nem hiányozhat egy igazi golfos ruhatárából.


Hugo
A Hugo képviseli a márka úgynevezett avantgárd stílusát, mely egyet jelent a nem konvencionális, éles vonalú megjelenéssel. A Hugo egyéniség és kreativitás, mondhatni a Boss külön kis ékszerdoboza.



Boss Selection
"Az úriember stílusát" idén Stefan Armbruster fényképész varázsolta elénk. A csodálatos kilátás a Szajna felett csak még jobban kihangsúlyozza azt a kifinomult életstílust, kifogástalan megjelenést, melyet a Selection biztosít az üzletemberek számára.


